Privatumo Politika ir Slapukai

Norime, kad naudojimasis puslapiu https://www.smalsuciuslenis.lt/ būtų aiškus, suprantamas bei patogus, dėl to mūsų privatumo politikoje apibrėšime Jūsų asmeninių duomenų ir informacijos valdymą.

Asmeniniai ir neasmeniniai indentifikavimo duomenys

https://www.smalsuciuslenis.lt/ gali rinkti neasmeninę identifikavimo informaciją apie svetainės skaitytojus, kai jie sąveikauja su šia svetaine. Neasmeninė identifikavimo informacija gali apimti: naršyklės pavadinimą, kompiuterio ar išmanaus įrenginio techninės informacijos tipą apie vartotojus naudojant ryšio į mūsų svetainę ( pvz.: operacinę sistemą bei kitokią panašaus tipo informaciją).

Asmeninę identifikavimo informaciją (Jūsų vardas, elektroninio pašto arba fizinis adresas, telefono numeris ir t.t.)  renkame tik iš tų vartotojų bei tik tada, kai vartotojai savanoriškai pateikia tokią papildomą informaciją mums (parašo elektroninį laišką, užsiprenumeruoja naujienlaiškį ar pasidalina savo socialinių tinklų profilio informaciją). Vartotojai visais atvejais gali atsisakyti pateikti asmenį identifikuojančią informaciją, bet tai gali sutrukdyti jam naudotis tam tikromis https://www.smalsuciuslenis.lt/ svetainės paslaugomis ar funkcijomis.

Informacijos saugojimas

Imamės tinkamų ir visų įmanomų priemonių, siekiant apsaugoti https://www.smalsuciuslenis.lt/ vartotojų asmeninę indentifikavimo informaciją nuo nesankcionuoto priėjimo ar pateikimo trečiosioms šalims, bet pasiliekame sau teisę atskleisti šiuos duomenis suinteresuotoms valstybinėms instancijoms, kai vartotojas vykdo neteisėtą ar nusikalstamą veiką prieš https://www.smalsuciuslenis.lt/ ar kitaip pažeidžia galiojančius įstatymus bei teisės normas.

Pabrėžiame, kad https://www.smalsuciuslenis.lt/ neparduoda, nekeičia ir nenuomoja jokios vartotojų asmeninės identifikavimo informacijos. Su savo verslo partneriais ar reklamos platintojais galime pasidalyti bendra demografine informacija, kuri niekaip nebus susijusi su jokia svetainės lankytojų asmenine identifikavimo informacija. https://www.smalsuciuslenis.lt/ saugo Jūsų asmeninę indentifikavimo informaciją bei naudoja ją išskirtinai teikiant Jums reikalingas paslaugas, atsakant į užklausas.

Nuorodos i trečiųjų šalių tinklalapius

https://www.smalsuciuslenis.lt/ interneto svetainėje yra nuorodų į kitas interneto svetaines (esančias komentaruose, skiltyje mūsų draugai ir pan.). Mes neatsakome už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politikas ar praktikas. Atidžiai perskaitykite svetainių, nesusijusių su https://www.smalsuciuslenis.lt/, privatumo politiką, net jeigu patekote į ją per nuorodą patalpintą https://www.smalsuciuslenis.lt/ svetainėje.

https://www.smalsuciuslenis.lt/ neatsako už Jūsų asmeninės indentifikavimo ar neidentifikavimo informacijos ar kitų duomenų rinkimą ir panaudojimą įvairių trečiųjų šalių internetiniuose portaluose. Neatsakome už tai, kad Jūs patenkate į kitas svetaines per nuorodas patalpintas į https://www.smalsuciuslenis.lt/ svetainę.

Kas yra slapukai?

Slapukai yra maži tekstiniai failai, saugomi Jūsų kompiuterio naršyklėje. Slapukuose yra unikalus identifikatorius (slapuko ID), tai simbolių eilutė, kurią svetainės ir serveriai susieja su naršykle, kurioje yra saugomas slapukas. Tokiu būdu svetainės ir serveriai atskiria vieną naršyklę nuo kitų naršyklių, saugančių kitus slapukus bei atpažįsta kiekvieną naršyklę pagal jų unikalius slapukų ID.

Slapukai https://www.smalsuciuslenis.lt/ internetinėje svetainėje

Mūsų svetainėje slapukai naudojami statistikos tikslais, siekiame įvertinti įvairių portalo skilčių populiarumą bei https://www.smalsuciuslenis.lt/ puslapio lankomumą. Statistinė informacija suteikia galimybę pateikti Jums konkretesnę, įdomesnę bei tikslesnę informaciją. Toks informacijos tvarkymas neatskleidžia Jūsų asmeninės indentifikavimo informacijos.

https://www.smalsuciuslenis.lt/ leidžia trečiosioms šalims naudoti slapukus. Slapukai yra tekstiniai failai, kurie patenka į Jūsų kompiuterį. Slapukai padeda analizuoti Jūsų veiksmus https://www.smalsuciuslenis.lt/ svetainėje, pagal tai reklamų agentūros bei partneriai kaip Google Analytics ar Facebook, pateikia labiausiai Jūsų veiklą internete atitinkantį turinį ar reklamą. Slapukus iš savo kompiuterio galite pašalinti bet kuriuo metu, tiesiog pasinaudodami savo interneto naršyklės nustatymais, tačiau tokiu atveju gali sutrikti https://www.smalsuciuslenis.lt/ paslaugų veikimas.

Trečiųjų šalių reklamos tinklai

https://www.smalsuciuslenis.lt/ turi teisę perduoti anonimiška statistinę (neasmeninę identifikavimo informaciją) informaciją trečiosioms šalims. https://www.smalsuciuslenis.lt/ reklamos partneriai gali siųsti Jums savo slapukus.

Privatumo politikos pakeitimai

https://www.smalsuciuslenis.lt/ pasilieka teisė atnaujinti šią privatumo politiką. Nauja versija būna paskelbiama https://www.smalsuciuslenis.lt/ interneto svetainėje. Kartais peržiūrėkite šį puslapį bei įsitikinkite, kad esate patenkinti pasikeitimais.

Naudodamiesi https://www.smalsuciuslenis.lt/ tinklalapiu, Jūs patvirtinate, kad sutinkate su šia privatumo politika. Jeigu su politika ir taisyklėmis nesutinkame, prašome nesinaudoti https://www.smalsuciuslenis.lt/ puslapiu. Jūsų tolimesnis naudojimasis tinklalapiu po politikos atnaujinimų bus suprastas kaip sutikimas su privatumo politikos atnaujinimu.

Jei turite papildomų klausimų apie https://www.smalsuciuslenis.lt/ privatumo politiką ar šioje svetainėje taikomą praktiką, prašome susisiekite su mumis elektroniniu paštu info@smalsuciuslenis.lt